Facebook instagram Google+ telegram (پروفیل مهندسی)ویدئوهای آموزشی پروفیل آلومینیومی twitter vymand پروفیل شیاردار

پروفیل آلومینیوم شیاردار با آنودایز مشکی 20x40 (به زودی)

از زمانی که پروفیل های شیاردار با آنودایز مشکی را موجود کردیم با محبت های فراوان مشتریان محترم مواجه شدیم. خیلی زود این مدل آنودایزِ پروفیل آلومینیومی جای خود را در میان مشتریان عزیز ما پیدا کرد و پای ثابت سفارشات شد. خیلی از همراهان وایمند شاپ از ما می پرسند که چرا همه ی پروفیل های صنعتی را از آنودایز مشکی موجود نمی کنیم؟ باید به این عزیزان عرض کنیم که همان گومه که در مقالات قبلی هم در این باره مفصلا توضیح دادیم، آنودایز مشکی نسبت به آنودایز نقره ای دارای قیمت بالاتری می باشد و البته جدا از این در هر پارت به صرفه نیست که مثلا 10 شاخه یا 20 شاخه را آنودایز مشکی کنیم و باید به منظور به صرفه بودن تناژ بالاتری را موجود کنیم که طبیعتا به علت تعدد قالب های پروفیل شیاردار ما نیازمند صرفه هزینه های بالا خواهد شد. علاوه بر آن همه ی مقاطع نیز طرفدار آنودایز مشکیِ زیادی ندارد.

ما در وایمند شاپ اولویت خود را بر افزایش تنوع محصولات گذاشته ایم تا مشتریان ما بتوانند در طراحی با دست باز عمل کنند. افزایش قالب پروفیل نسبت به افزایش تنوع آنودایز برای ما اولویت دارد.

اما به دلیل آن که مشتریان محترم ما درخواست های زیادی داشته اند قصد داریم که از پروفیل شیاردار 20x40 نیز آنودایز مشکی را موجود کنیم.

پروفیل های 20x20 و 40x40 مشکی هم که در حال حاضر ناموجود هستند طی برنامه ریزی های انجام شده طی دو تا سه هفته ی دیگر موجود خواهند شد.

منتظر اطلاع رسانی های ما در کانال ایسنتاگرام و تلگرام و همچنین سایت باشید.

telegram
پشتیبانی تلگرام از8 صبح تا12 شب

Admin:@ Salevymand

telegram

به کانال تلگرام ما بپیوندید

ID:@ vymandshop

پشتیبانی