Facebook instagram Google+ telegram (پروفیل مهندسی)ویدئوهای آموزشی پروفیل آلومینیومی twitter vymand پروفیل شیاردار

نبشی دیواره دار با ارتفاع بلند برای استحکام بیشتر پروفیل آلومینیوم شیاردار

یکی از دغدغه های بزرگ مشتریانی که از پروفیل مهندسی برای ساخت فریم های صنعتی و اداری استفاده می کنند، مساله ی استحکامِ سازه است. طبیعی است که استفاده از پروفیل آلومینیوم ضخیم تر و با سنگین تر از روش های ایجاد استحکام بیشتر روی فریم است. ولی با توجه به این که قیمت پروفیل آلومینیوم بسیار بالاست، بهینه سازیِ سازه با انجام یک طراحیِ مناسب و انتخابِ یراق آلاتِ قوی تر می تواند همراه با صرفه جویی مالی و سبک سازی سازه، استحکام مناسب را برای شما ایجاد کند.

به عنوان مثال پروفیل آلومینیوم 20*20 نسبت به سایر پروفیل های آلومینیومی دارای استحکام به نسبت کمتری می باشد ولی اگر به جای استفاده از نبشی مخفی زاماکی یا نبشی دیواره دار (لچکی دار) با ارتفاع 18 میلیمتری، از نبشی دیواره دار با ارتفاع 25 استفاده کنید، استحکامی به مراتب بیشتر برای شما ایجاد می کند.

این مدل نبشی دارای سطحِ درگیری بیشتری با پروفیل نسبت به مدل ارتفاع 18 می باشد و از این رو استحکام بیشتری نیز ایجاد می کند. بر خلاف مدل ارتفاع 18 که برای پیچ M4 مناسب بود، در این مدل نبشی لچکی دار می توانید پیچ M5(اتصالات پروفیل شیاردار) نیز استفاده کنید که طبیعتا اطمینانِ بیشتری در استحکام به شما خواهد داد. قبلا در مدل ارتفاع 18 با این مشکل بسیار دست به گریبان بودیم که وقتی از پیچ M5 استفاده می کردیم، گلِ دو پیچ به یکدیگر برخورد می کرد و امکان سفت کردن پیچ نبود.

قبلا در وایمند شاپ، مدلِ چینیِ این نبشی موجود بود که به علت افزایش هزینه های ارز و مشکلات واردات، برای مدتی در سایت ناموجود بود. ما در گروه مهندسی وایمند شاپ پس از چند ما پیگیری و بررسی نمونه های خارجی، به طراحیِ نهایی این مدل نبشی رسیدیم و پس ساخت و تست قالب اکنون در حال انجام مراحل تولید می باشیم وبه زودی این مدل نبشی موجود خواهد شد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر و همچنین زمان موجود شدن محصول در فروشگاه می توانید عضو کانال تلگرام ما باشید و یا به سایت وایمند شاپ مراجعه کنید.

صفحه ی خرید آنلاین این محصول در سایت وایمند شاپ را از اینجا ببینید.

telegram
پشتیبانی تلگرام از8 صبح تا12 شب

Admin:@ Salevymand

telegram

به کانال تلگرام ما بپیوندید

ID:@ vymandshop

پشتیبانی