Facebook instagram Google+ telegram (پروفیل مهندسی)ویدئوهای آموزشی پروفیل آلومینیومی twitter vymand پروفیل شیاردار

استفاده از پروفیل آلومینیوم دو طرف بسته در ساخت فریم های صنعتی

همان گونه که قبلا هم در کانال و سایت وایمند شاپ اطلاع رسانی شد، پروفیل آلومینیوم شیاردار دو طرف بسته در وایمند شاپ موجود شده است که در گام نخست مدل های پروفیل مهندسی 40x40 و 45x45 را موجود کرده ایم و برنامه ریزی ها برای ساخت سایر قالب ها نیز انجام شده است.لازم دیدیم توضیحاتی در مورد این مدل پروفیل آلومینیوم به کاربران عزیز ارائه کنیم.

بهترین حالت استفاده از این مدل پروفیل آلومینیومی، تیرها و ستون های کناری است. از این جهت که دو سطح کناری این پروفیل مهندسی، بسته است.

بنابراین هر زمان که شما بخواهید یک چارچوب مکعبی یا مکعب مستطیلی بسازید، هیچ مشکلی نخواهید داشت، چرا که شیارهای داخلی آزاد بوده و امکان نصب انواع نبشی و اتصالات را دارا می باشند، و شیارهای خارجی نیز نما بوده و نیازی به هیج اتصالی ندارند.

مدل دو شیاری که مانند عکس بالا شیارهای روبرویی آن بسته باشند دارای کاربردهای بسیاری خاصی است که برای ساخت فریم و چارچوب های عمومی مناسب نیستند. زیرا قرار گیری آن ها به عنوان تیر میانی و یا ستون های کناری به علت جای شیارهای بسته مقدور نیست.

شیارهایی که در این مدل پروفیل آلومینیوم پوشیده شده است، عملکرد خود را حفظ می کنند. به گونه ای که اگر لازم باشد از این پروفیل شیاردار به عنوان تیرهای میانی استفاده کنید، نیاز مند دو شیار رو به رو هستید تا بتوانید نبشی و یا اتصالات مورد نیاز را در آن نصب کنید. برای این منظور کافی است که با یک دریل و یا انبردست، بخشی از آن شیار پوشیده شده را باز کنید. در این حالت به راحتی می توانید از یک نبشی را اتصال در آن استفاده کنید.

چیزی شبیه به عکس بالا. البته به علت مشکلات تولیدی و بر خلاف مدل های خارجی که پوسته ی شیارهای پوشیده شده با یک ضخامت نیم میلیمتری به بدنه وصل شده است، مدل های تولیدی ما دارای ضخامت 1 میلیمتری می باشند که کمی باز کردن آن ها را سخت تر می کند. اما ما فرضمان بر این بوده است که قرار نیست کل پوسته ی شیار باز شود و صرفا به اندازه ی یک نبشی یا یک پیج و مهره قرار است باز شود.

به منظور کسب اطلاعات بیشتر و دریافت اطلاعات فنی می توانید با واحد مهندسی فروش وایمند شاپ تماس بگیرید.

telegram
پشتیبانی تلگرام از8 صبح تا12 شب

Admin:@ Salevymand

telegram

به کانال تلگرام ما بپیوندید

ID:@ vymandshop

پشتیبانی