Facebook instagram Google+ telegram (پروفیل مهندسی)ویدئوهای آموزشی پروفیل آلومینیومی twitter vymand پروفیل شیاردار

فریم های صنعتی و اداری با پروفیل شیاردار (پروفیل مهندسی) مشکی

یکی از مزیت های ویژه ی پروفیل آلومینیوم شیاردار صنعتی، امکان ساخت انواع فریم های صنعتی، اداری و حتی خانگی است که می تواند به ایده های شما جامه ی عمل بپوشاند. پروفیل مهندسی به علت دارا بودن اتصالات متنوع می تواند هر شکل سه بعدی را برای شما بازسازی کند. 

شاید به ذهنتان رسیده باشد که برای اتاق خواب خود، یا دفتر کار و یا حتی کارخانه ای که مشغول کار هستید یک کمد یا قفسه درست کنید و طرحی در ذهن دارید ولی نمی دانید از کجا شروع کنید. مهم ترین مساله ی شما ابعاد فریم خواهد بود که کافی است شما طول های برش مورد نظر خود را به ما بدهید تا ما برایتان برش بزنیم. 

گاهی اوقات می خواهید یک فریم برای اختراع خود درست کنید. یا شاسی یک پنکه ی ابداعی خودتان را بسازید.

گاهی اوقات یک طرح عجیب و غریب به ذهنتان رسیده که ترجیح می دهید قبل از به نتیجه رسیدن هیچ کس از آن با خبر نشود. ابعاد پروفیل های شیاردار مورد نظر را محاسبه کنید و برای ما بفرستید. ما پروفیل های مهندسی را بسته بندی شده به هر نقطه ای که بخواهید می فرستیم.

به تازگی پروفیل شیاردار صنعتی مشکی را به رنج محصولات خود اضافه کرده ایم.نمای زیبای این مدل پروفیل آلومینیوم می تواند طرح شما را استثنایی کند.

آنودایز مشکیِ پروفیل آلومینیوم نسبت به رنگ مشکی دارای پایداری بیشتر بوده و زیبایی چند برابری دارد و همچنین استحکام سطحی بیشتری به پروفیل مهندسی شما می دهد.

برای کسب اطلاعات بیشتر با واحد مهندسی فروش وایمند شاپ تماس بگیرید.

 

telegram
پشتیبانی تلگرام از8 صبح تا12 شب

Admin:@ Salevymand

telegram

به کانال تلگرام ما بپیوندید

ID:@ vymandshop

پشتیبانی