Facebook instagram Google+ telegram (پروفیل مهندسی)ویدئوهای آموزشی پروفیل آلومینیومی twitter vymand پروفیل شیاردار

پروفیل شیاردار (پروفیل صنعتی) دو طرف بسته گزینه ای برای نما

مدتی قبل در مورد پروفیل شیاردار (پروفیل آلومینیوم صنعتی) دو طرف بسته مقاله ای در سایت قرار دادیم. (از اینجا بخوانید). در این مدت بسیاری از مشتریانِ عزیز وایمند شاپ که از پروفیل مهندسی برای ساخت فریم استفاده می کردند از ما خواستند که این مدل پروفیل ها را موجود کنیم و ما نیز تولید این مدل پروفیل را آغاز کرده ایم. در مدل های مشابه خارجی این مدل پروفیل آلومینیوم، ضخامت دیواره ی شیار که به پروفیل متصل است در حد نیم میلیمتر است تا هر زمان که لازم بود با استفاده از حتی یک انبردست بتوان آن را باز کرد. مانند شکل زیر:

اما ما به علت محدودیت ها و مشکلات تولیدی مجبور شدیم این ضخامت را بالاتر قرار دهیم. این مدل پروفیل شیاردار در دو طرفِ گونیا بسته است تا بتوان از سطحِ بسته ی آن برای ستون های کنار استفاده کرد. برای استفاده از آن برای قسمت تیرهای میانی می بایست حتما یکی از شیارهای بسته را تنها به میزانی که یک پیچ تی یا مهره تی داخل آن برود با استفاده از انبر دست و یا دریل باز کنید. ساختار داخلیِ شیارِ قسمت های بسته شده نیز T-slot می باشد که باعث ایجاد عملکرد صحیح مهره های تی (مهره چکشی) و یا پیچ تی می شود.

حالا دیگر مشتریانی که با استفاده از پروفیل شیاردار فریم های صنعتی یا ادارای می سازند نگران نمای کار خود نبوده و مشکل یافتن نوار رنگی برای پر کردن شیار را نخواهند داشت. شیارهای بیرونی و نمای پروفیل مهندسی، مستعد جمع شدن غبار و همچنین سفیدک آبکاری می باشد و همیشه محلِ دردسرِ کاربران این مدل پروفیل ها می باشد.

سعی می کنیم در آینده در مورد این مدل پروفیل آلومینیوم شیاردار و استفاده از آن مطالب بیشتری قرار دهیم.

در حال حاضر فروش پروفیل مهندسی دو طرف بسته صرفا به صورت سفارش تلفنی و همچنین ارسال درخواست به ID تلگرام وایمند شاپ می باشد و به زودی فروش آنلاین آن در سایت نیز مهیا خواهد شد. اکنون دو مدل پروفیل 40در40 و 45 در 45 تولید شده است که امید داریم که با حمایت های شما مشتریان محترم تعداد این قالب ها را افزایش دهیم.

با پروفیل های شیاردار دو طرف بسته ی وایمند اولین تولید کننده فریم های صنعتی با نما در ایران باشید.

telegram
پشتیبانی تلگرام از8 صبح تا12 شب

Admin:@ Salevymand

telegram

به کانال تلگرام ما بپیوندید

ID:@ vymandshop

پشتیبانی