Facebook instagram Google+ telegram (پروفیل مهندسی)ویدئوهای آموزشی پروفیل آلومینیومی twitter vymand پروفیل شیاردار

پروفیل مهندسی با آنودایز مشکی

بسیاری از مشتریان عزیز وایمند شاپ، تمایل دارند که پروفیل هایشان به رنگی غیر از نقره ای باشد، از ما سوال می کنند که چگونه می توانند پروفیل هایشان را رنگ کنند یا پروفیل آلومینیوم با آنودایز رنگی تهیه کنند. قبلا در مقاله ای جدا در مورد آنودایز پروفیل آلومینیوم مطالبی را مطرح کرده ایم (از اینجا بخوانید). آنودایز آلومینیوم مانند رنگ، دارای طیف وسیعی می باشد و با توجه به تعدد قالب های پروفیل آلومینیوم، امکان این که برای همه ی انواع ابعاد پروفیل شیاردار، همه ی طیف های آنودایزی تولید و انبار شود مقدور نمی باشد. از این رو است که ما هم مانند همه ی تامین کنندگان پروفیل مهندسی را با آنودایز نقره ای عرضه می کنیم. با توجه به درخواست های مکرر عزیزان، تصمیم گرفته ایم که تعداد محدودی از پروفیل های شیاردار تولیدیِ جدید خود را به صورت آزمایشی با آنودایز مشکی (که دارای طرفداران زیادی نیز هست) عرضه کنیم. درصورت استقبال از این طرح آزمایشی، این کار را گسترش خواهیم داد.

دو مطلب لازم به ذکر است. اول این که پروفیلی که دارای آنودایز مثلا نقره ای است را نمی توان مجدد آنودایز کرد، مگر آن که یک بار آنودایز برداری شود. بنابراین در پاسخ به دوستانی که از ما می خواهند که پروفیل های صنعتی موجود را آنودایز کنیم باید عرض کنیم که قیمت تمام شده ی این کار با احتساب هزینه های حمل، به هیچ وجه توجیح اقتصادی ندارد.

دوم این که قیمت پروفیل با آنودایز مشکی به علت میزان زمان آنودایز بالاتر بوده و بنابراین قیمت پروفیل شیاردار با آنودایز مشکی بالاتر از پروفیل با آنودایز نقره ای است.

مشتریان محترم مستحضر باشند که رنگِ مایع و یا رنگی پودری به هیچ وجه کیفیت آنودایز را پیدا نخواهد کرد. بنابراین اگر دوست دارید که رنگ سازه ی آلومینیومیتان مانند عکسِ محصولات خارجی، با کیفیت باشد به جای رنگ باید از آنودایز استفاده کنید.

به زودی سری جدید از پروفیل های مشکی را در سایت عرضه خواهیم کرد و از طریق کانال تلگرام و اینستاگرام وایمند شاپ اطلاع رسانی خواهیم کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با واحد فروش وایمند تماس بگیرید.

telegram
پشتیبانی تلگرام از8 صبح تا12 شب

Admin:@ Salevymand

telegram

به کانال تلگرام ما بپیوندید

ID:@ vymandshop

پشتیبانی