آدرس facebook شرکت وایمند آدرس instagram شرکت وایمند آدرس گوگل پلاس شرکت وایمند آدرس تلگرام شرکت وایمند آدرس آپارات شرکت وایمند آدرس twitter شرکت وایمند آدرس youtube شرکت وایمند

میزهای اداری و صنعتی وایمند با پروفیل آلومینیوم شیاردار مهندسی

به اطلاع مشتریان محترم می رساند که امکان سفارش ساختِ میزهای صنعتی و اداری با پروفیل آلومینیوم شیاردار صنعتی در وایمند شاپ مهیا شده است. بدین منظور کافی است که طرح اولیه خود از میزی که مد نظر دارید، به همراه متعلقات مورد نیازِتان مانند رنگ و جنس و ابعاد صفحه، انواع روشنایی، پریزو غیره را به واحد فنی ما اعلام کنید تا علاوه بر دریافت راهنمایی های فنی رایگان، زمان تحویل و قیمت پیشنهادی به شما اعلام گردد.

با توجه به این که هر مجموعه ی صنعتی بسته به نیاز اختصاصی خود و محدودیت های فضای کار، یک مدل میز کار نیاز دارد، می بایست میز کار خود را بر اساس پارامترهای خود شخصی سازی کند. از مزیت های پروفیل شیاردار این است که می توان به راحتی آن را برش دارد، با پیچ و مهره قطعات آن را به هر شکل مورد نظر به یک دیگر متصل کرد و همچنین زیبایی و استحکام بالایی داشته و مانند آهن مشکل زنگ زدن ندارد. هر زمان که نیاز به تغییراتی در سازه ی ساخته شده بود نیز می توان به راحتی با باز و بسته کردن چند پیچ اصلاحات لازم را ایجاد نمود.

اگر در مورد استحکام سازه دچار تردید هستید، از کارشناسان ما مشاوره دریافت کنید.

همچنین در تلاش هستیم که این خدمت را نیز به مشتریان محترم ارائه دهیم که قطعات پروفیل را به صورت قطعه ای رنگ کنیم تا سازه های رنگی و زیبا برای شما طراحی کرده و بسازیم.

میزهایی که در قسمت اداری کارخانه ها و کارگاه ها و به طور کلی صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد، با میزهای اداری و خانگی تفاوت می کند. به علت محیط خاک آلود و خشنی که در این فضاهای صنعتی وجود دارد، معمولا امکان استفاده از میزهای چوبی و گران قیمت صرفه ندارد و اصولا فضای صنعتی نیاز به دکوراسیون صنعتی دارد. استفاده از پروفیل آلومینیوم شیاردار صنعتی راهی بسیار مناسب برای ساخت این مدل میزها است.

به زودی در وایمند شاپ طرح های پیشنهادیِ صنعتی و مدل های اداری – کارگاهیِ خود را به شما عزیزان ارائه خواهیم کرد.

telegram
پشتیبانی تلگرام از8 صبح تا12 شب

Admin:@ Salevymand

telegram

به کانال تلگرام ما بپیوندید

ID:@ vymandshop

پشتیبانی