Facebook instagram Google+ telegram (پروفیل مهندسی)ویدئوهای آموزشی پروفیل آلومینیومی twitter vymand پروفیل شیاردار

امکان دریافت انواع سفارشات برش و سوراخ کاری پروفیل آلومینیوم (پروفیل شیاردار، پروفیل آلومیینوم عمومی و اختصاصی) در وایمند

همان گونه که مشتریان محترم مستحضر هستند، ما در وایمند شاپ در ازای فروش پروفیل آلومینیوم شیاردار، هیچ گونه هزینه ی برشی اخذ نمی کنیم و این امکان را فراهم می کنیم که برای رفاه حال خریداران عزیزِ پروفیل مهندسی و همچنین حل مشکلات حمل و نقل، پروفیل ها برش خورده ارائه  گردد. به تازگی خدمت جدیدی در وایمند ارائه می گردد که طی آن عزیزانی که پروفیل آلومینیوم خود را (چه پروفیل شیاردار و چه هر گونه پروفیل آلومینیوم اختصاصی و عمومی) از جای دیگری تهیه کرده اند ولی خدمات برش دریافت نکرده اند می توانند درخواست خدمات برش کاری و همچنین سوراخ کاری و قلاویز کاری از ما دریافت کنند. در مورد حجم سفارش هیچ گونه محدودیتی قایل نیستیم اما در مورد هزینه های مربوطه لازم است حتما قبلا با واحد مهندسی فروش تماس گرفته و با دادن اطلاعات پروفیل آلومینیوم خود و حجم کار از قیمت مطلع شوید. به علت تنوع و همچنین اختصاصی بودن کار برش و سوراخ کاری امکان ثبت سفارش آنلاین وجود نداشته و این گونه سفارش ها صرفا از طریق تلفنی و یا مراجعه حضوری مقدور می باشد.

ما با دارا بودن انواع دستگاه های سوراخ کاری، قلاویزکاری و همچنین برش، می توانیم پروفیل آلومینیوم از ضخامت 1 میل تا پروفیل های با ضخامت بسیار بالا را برش زده و سوراخ کاری از 2 میل تا 32 میل را انجام دهیم.

 

telegram
پشتیبانی تلگرام از8 صبح تا12 شب

Admin:@ Salevymand

telegram

به کانال تلگرام ما بپیوندید

ID:@ vymandshop

پشتیبانی