آدرس facebook شرکت وایمند آدرس instagram شرکت وایمند آدرس گوگل پلاس شرکت وایمند آدرس تلگرام شرکت وایمند آدرس آپارات شرکت وایمند آدرس twitter شرکت وایمند آدرس youtube شرکت وایمند

ساخت خط تولید و مشاوره ی در طراحی با پروفیل شیاردار صنعتی

یکی از قدیمی ترین و متداول ترین راه ها برای ساخت سازه های صنعتی در کشور ما استفاده از آهن و روش جوشکاری برای ساخت بدنه ی سازه می باشد.

این روش از این نقطه نظر که به راحتی می توان با یک اره ی آهن بُر و دستگاهِ جوش، قطعات آهنی را به یک سازه ی

مستحکم تبدیل کرد، بسیار محبوب می باشد. علاوه بر آن، این راهبرد، روش نسبتا ارزانی می باشد.

اما امروزه با ظهور و ابداع پروفیل های آلومینیومی و مخصوصا پروفیل های آلومینیومی شیاردار، دیگر این روش یک روش محبوب

در جهان محسوب نمی شود. استحکام به وزن آلومینیوم با فولاد برابر است و همچنین، با توجه به این که دمای ذوب آلومینیوم بسیار پایین تر

از آهن می باشد و با روش اکستروژن می توان مقاطع آلومینیومی، با هر ساختاری ایجاد کرد. در حالی که نمی توان با آهن

چنین کرد، بر خلاف تصور عمومی باید گفت که می توانیم با آلومینیوم سازه هایی بسیار مستحکم تر از سازه های آهنی بسازیم.
علاوه بر استحکام به علت ظرافت بالا و زیبایی بیشتر حتی در ساخت سازه های کوچک مانند پرینتر سه بعدی نیز می توان از این سری پروفیل ها استفاده کرد.
پروفیل های آلومینیومی شیاردار علاوه بر سطح مقطع مهندسی دارای یراق آلات متنوعی است که به کمک آن می توان هر سازه ای با هر شکلی را ساخت.
همچنین شرایطی را ایجاد می کند که می توان ابزارآلات و اجزای الکتریکی و مکانیکی شامل موتورهای الکتریکی، تابلوبرق، سیم کشی و یا فنرهای لزره گیر و غلطک ها و غیره را به راحتی در این سازه ها گنجاند.
اگر به خطوط تولیدی و سازه های صنعتی اتوماسیونی که توسط کشورها خارجی به خصوص آلمانی ساخته می شود توجه کنیم، با انبوه کاربرد این پروفیل ها مواجه می شویم.
شرکت وایمند تجارت شمال با بهره گیری از تجربه ی بالای خود در زمینه ی تامین پروفیل آلومینیوم شیاردار و قطعات و همچنین ساخت سازه های مهندسی با استفاده از این سری از پروفیل ها شما را در ساخت هر گونه سازه ی خط تولید یاری می رساند.

 

telegram
پشتیبانی تلگرام از8 صبح تا12 شب

Admin:@ Salevymand

telegram

به کانال تلگرام ما بپیوندید

ID:@ vymandshop

پشتیبانی