cart-icon 0
0تومان

جمع صورت حساب

0 تومان

ساخت انواع فریم های کاربردی با پروفیل آلومینیوم مهندسی شیاردار

اگر از آن دسته افرادی هستید که هنوز اعتقاد دارید که آهن و جوشکاری بهترین راه ساخت هر سازه ی کاربردی است باید به شما پیشنهاد کنیم که فقط یک بار از پروفیل آلومینیوم در ساخت آن چیزی که مد نظرتان است استفاده کنید. ما در ساخت این فریم در کنار شما هستیم. آنگاه مطمئن باشید که لذت استفاده از پروفیل مهندسی شما را به سمت استفاده ی همشیگی از آن سوق خواهد داد. هر چند قیمت آهن از آلومینیوم یک سوم کمتر است.(البته به طور متوسط. این رقم ممکن است به 3.5 تا 4 درصد در زمان هایی هم برسد). اما به شما می گوییم که وزن آهن 3 برابر آهن است.

جدای از آن پروفیل آلومینیومی زنگ نمی زند. زیباست و در هر محیطی قابل استفاده است. جوشکاری و آلودگیِ ساخت ندارد پس در هر محیطی از جمله محیط هایی که امکان جوش کاری نیست قابل استفاده است. با پیچ و مهره بسیار محکم خواهد شد و هر زمان که نیاز شد می توانید آن را باز کنید و یا چیزی اضافه و کم کنید.

در هر جایی حتی اتاق کار، منزل و اتاق خوابتان هم می توانید با آن کار کنید. نگران نباشید. ما قطعات را به صورت برش خورده و تمیز در اختیار شما قرار خواهیم داد. کارشناسانِ ما از ابتدا تا انتهای کار در کنار شما خواهند بود.

پس فرصت را از دست ندهید و ایده ای که در اینترنت یا مجله و... را دیده اید را با ما در میان بگذارید تا به شما در ساخت آن با پروفیل آلومینیوم شیاردار مهندسی کمک کنیم.

 

ارسال دیدگاه

افزودن دیدگاه

نظرات

آخرین مطالب

0 0

تعداد:

cart-icon-1 افزودن به سبد خرید