آدرس facebook شرکت وایمند آدرس instagram شرکت وایمند آدرس گوگل پلاس شرکت وایمند آدرس تلگرام شرکت وایمند آدرس آپارات شرکت وایمند آدرس twitter شرکت وایمند آدرس youtube شرکت وایمند

نبشی دیواره دار 20x25 پلاس برای پروفیل مهندسی (پروفیل شیاردار) 20در 20 با استحکام بالاتر

پروفیل شیاردار 20x20 به عنوان یکی از پر کاربردترین مدل پروفیل آلومینیوم صنعتی می باشد که به تبع آن اتصالات مربوطه نیز بسیار پر کاربرد هستند. ما در ابتدا نبشی های دیواره دار 20x20 با ارتفاع 18 میل را تولید کردیم. این نبشی در فریم های کوچک دارای کاربرد بیشتری می باشد و علاوه بر آن پیچ مناسب برای آن صرفا پیچ M4 می باشد. بعد از آن به منظور کارهای قوی تر مدل ارتفاع 25 را تولید کردیم که علاوه بر پیچ 4 می توان در آن پیچ 5 نیز استفاده کرد و دارای ارتفاعی بیشتری نسبت به نبشی قبل داشته و طبیعتا استحکام بیشتری به مصرف کننده ارائه می دهد. یکی از مشکلاتی که در این مدل نبشی وجود داشت این بود که وقتی کاربر می خواست مهره تی را از نبشی عبور و وارد شیار کند این امکان وجود نداشت. در طراحی جدید نبشی دیواره دار که به مدل 20 در 29 پلاس معروف است علاوه بر افزایش ارتفاع نبشی برای استحکام بیشتر اتصال پروفیل مهندسی، امکان ورود مهره از سوراخ نبشی به شیار پروفیل آلومینیوم مهیا می باشد.

این نبشی در میزان وسیع تولید شده و در سایت نیز موجود می باشد و با قیمت مناسب به صورت شات بلاست عرضه می گردد. در صورتی که تمایل دارید این نبشی را به صورت خام و بدون پرداخت سطحی دریافت کنید با واحد فروش تماس بگیرید.

telegram
پشتیبانی تلگرام از8 صبح تا12 شب

Admin:@ Salevymand

telegram

به کانال تلگرام ما بپیوندید

ID:@ vymandshop

پشتیبانی